• Гідне завершення відзначення Дня фізичної культури і спорту на Берегівщині

Гідне завершення відзначення Дня фізичної культури і спорту на Берегівщині

2013-09-23

За ініціативи управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 21 вересня на стадіоні імені Д. Борно села Яноші пройшла вже традиційна районна спартакіада серед підприємств, установ і організацій району.

Урочистий парад прийняв голова райдержадміністрації Володимир Гулянич. Головний суддя змагань Тихомир Гейці вивів 9 команд, які змагалися у дев’яти видах спорту.

Першими змагатися почали легкоатлети. У бігу на 60 метрів бронза у «динамівки» Людмили Кондраш, срібло у освітянки Марії Товт. Чемпіоном стала податківка Олександра Феськова-Печерська. У бігу на 100 метрів п’єдестал замкнули Антон Сабелко (Берегівска РДА та райрада) і Олександр Маргітич (Берегівська філія ПАТ «Закарпатгаз»). Золото виборов освітянин Степан Гейці.

Найкращою шашісткою стала Ірина Орбан з команди освітян. Друге й третє місця відповідно у Ольги Гонак (команда медиків) і Тімеї Гелетюк (команда Берегівського РВ УМВС України). У чоловіків перше місце виборов медик Юрій Продан, друге – освітянин Василь Жолдош, а третє – податківець Мирослав Терпай.

У найінтелектуальнішому виді – шахах, золото синхронно принесли у скарбничку своїй команді представники освітян – Ліля Козманко і Володимир Сейкель. Срібло вибороли члени команди медиків – Мар’яна Гонак і Федір Таркович. Треті місця пішли в залік команді держслужбовців (Тетяна Сенько) і команді райвідділу міліції (Володимир Марочканич).

У настільному тенісі ракетками найкраще володіла Тімея Молнар (команда освітян), друге й третє місце відповідно має Олександра Феськова-Печерська з Берегівської ОДПІ і Олеся Кушта (команда медиків). Серед чоловіків чемпіоном став пожежник Віктор Ціпріс. Почесне друге місце у прикордонника Олександра Литвина, втішне третє місце у освітянина Василя Кароля.

У дебютному виді спорту для спартакіади – гирьовому, переможців і призерів виявляли у трьох вагових категоріях. У категорії до 70 кг трійку призерів замкнув Василь Левдарь (команда освітян). На срібло гирі піднімав представник команди газовиків Антон Кіш, а золото у Анатолія Рашкі (Берегівська РДА та райрада). У категорії 70-90 кг змагання дали наступні результати: 1-е місце – Михайло Кондрич (Берегівський міськрайонний відділ управління ДНС України), 2-е – Валерій Безрученко (Берегівський районний відділ УМВС України), 3-е – Віктор Товт (команда медиків району). У категорії понад 90 кг найсильнішим виявився міліціонер Ласло Горянські. Другим став медик Бейло Гал, третім – газовик Роман Подоляк.

Цікаво й велелюдно пройшли змагання з армспорту. У найлегшій ваговій категорії (до 70 кг) змагалися тільки двоє учасників. В’ячеслав Продан (Берегівська філія ПАТ «Закарпатгаз») переміг Роберта Давіда (команда освітян). У середній ваговій категорії (70-90 кг) трійка призерів така: 1-е місце – пожежник Норберт Дорогі, 2-е – міліціонер Володимир Тереля, 3-е – газовик Жолт Мейсарош. У категорії понад 90 кг на верхівці п’єдесталу опинився пожежник Янош Йонаш. Фінальну дуель програв міліціонер Руслан Бобик. Трійку призерів замкнув газовик Володимир Чаварга.

Волейболісти розіграли призову трійку так: золото у команди Берегівської РДА та райради, срібло в освітян, а бронза у пожежників.

/Files/images/dlya_roboti/DSC_0134-300x200.jpgМасово й видовищно змагалися спортсмени й у міні-футболі. За результатами ігор футболісти-пожежники сенсаційно завоювали бронзу. Друге місце за освітянами. А чемпіонами стала команда Берегівського районного відділу УМВС України в Закарпатській області. А завершили спартакіаду змагання з перетягування канату. Третє місце за силачами освіти. А у фінальній сутичці газовики вже традиційно перетягли спортсменів податківців.

За підсумками всіх видів змагань трійку призерів замкнула команда Берегівського районного відділу УМВС України в Закарпатській області (начальник Олександр Яцканич). Друге місце у команди Берегівської філії ПАТ «Закарпатгаз» (керівник – Ярослав Пукшин).

/Files/images/dlya_roboti/DSC_0320-300x200.jpgА найкращою спортивною установою Берегівщини у 2013 році стала команда освітян району (начальник – Василь Лендєл). Голова райдержадміністрації Володимир Гулянич, заступник голови райдержадміністрації Василь Горват і начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Василь Лендєл нагородили переможців та призерів спартакіади грамотами, медалями та кубками.

Від організаторів щира подяка за музичний супровід начальнику відділу культури і туризму райдержадміністрації Ласло Галасу, директору Будинку культури села Яноші Сільвії Торішній, сільському голові села Яноші Марті Барта та за підготовку місць проведення змагань депутату районної ради Тиберію Бірову.

Результати міжгалузевої спартакіади

Таблиця загальнокомандних результатів районної спартакіади серед підприємств, установ і організацій з нагоди Дня фізичної культури і спорту ( 21.09.2013 року, с. Яноші)

№ з/п Назва команди Види спорту
Шахи Шашки Настільний теніс Легка атлетика Гирьовий спорт Армспорт Міні-футбол Перетягування канату Волейбол Очки Місце